Individualita (2019)

Vítejte ve světě, který jsme si svobodně zvolili. Ve světě, který je svou nekonečnou dávkou svobody slova, vyznání a přesvědčení otevřen všem. Všem, kteří splňují všechny předpoklady nové definice „normálnosti“. Jak jsme všichni chtěli, konečně přichází skutečně moderní a perspektivní politický systém, díky kterému pocítí blahobyt všichni normální lidé, kteří si nepřejí být diskriminováni za své vyznání, přesvědčení, pohlaví a životní styl! Konečně se můžeme už jen s úlevou pousmát nad naivitou konvencí dob minulých, kdy ve světle úspěšného života stáli pouze masožraví, heterosexuální a kariérističí – promiňte mi ten výraz – MUŽI.

Pepa, průměrný vesnický mladík, se vydává do města na rande. Když však dorazí a usadí se do restaurace, začíná postupně zjišťovat, že svět v tomto moderním velkoměstě funguje podle zcela jiných pravidel.

 
Date:
Scénář:
Dave Soldy, Štěpán Vínkler
Režie:
Dave Soldy
Kamera:
Štěpán Vinkler
Produkce:
Petra Novotná, Alex Kim
Zvuk:
Marek Foltýnek
Střih:
Dave Soldy
VFX:
Martin Svojše
Hrají:
Martin Mrzena, Barbora Mazalová, Milada Přindišová, Otakar Mandelík, Lucie Kožinová, Marek Svoboda, Jaroslav Mrzena, Martin Kolouch, Milan Šesták, Miroslav Vlasák, Petr Toman