Videotvorba

Byl to popelář, prezident a režisér, no klasika! Postupem let už je z předchozích ideálů jen prezident a režisér. A pokud by snad slovo „režisér“ tvořilo dojem nějakých namyšlených škatulek, kterých je český svět plný, přeložme to pouze jako „ten, co dělá věci“. To je lepšejšejší.

Pojďme na Showreel, který jsem dal dohromady jako svůj první, tudíž z období nekonečna (omezeného mým věkem) do roku 2015:

Neptejte se. Také netuším, proč nejsem schopen si udělat prostě normální showreel bez humoruplných keciček okolo. Tou hlavní záležitostí na tom všem je situace, kterou aktuálně v té naší kotlině vidím (haha jsem já to ale filuta). Spousta lidí natáčí na zakázky videa, která by natočila lépe má babička, kdybych jí dal do ruky bramboru s objektivem a následně za tato veledíla (tedy poté, co všude dají loga na své super profi studio) chce nekřesťanské peníze, které jim někteří lidé skutečně dají.

Ano! Mohli jsme být také takovými čecháčkovskými podnikateli, ale my jsme řekli – NE!

Většinu novějších videí, která vznikla mou rukou, naleznete na mém hlavním YouTube kanálu, nebo na některém ze starších a sesterských kanálů (hlavně Eurostructur Works a starý Dave Soldy). Zjistil jsem, že jsem tady měl neaktuální obsah, proto to vyřeším takto:

Samozřejmě, že pořád něco točím, nebo stříhám. Samozřejmě, že každé video, které udělám, bývá lepší, než to předchozí (nebo se o to alespoň snažím) a samozřejmě, že jsem občas lehce línopras (což je odteď slovo), takže mě prostě nebaví zde pořád obměňovat odkazy. Proto to vyřeším takto:

Dělám věci.

… fajn, to by myslím bylo dostatečně informativní.